В центре внимания:

Пакет образ на адресу Юрія Луценка

Пакет образ на адресу Юрія Луценка

Його висловив у середу, 6 листопада, зі сцени на площі перед Верховною Радою Міхеіл Саакашвілі. Як відомо, напередодні генеральний прокурор Юрій Луценко закликав колишнього президента Грузії та керівника Одещини, а нині – лідера партії «Рух нових сил» самостійно прийти до слідчих протягом 24 годин.

Ось що на це відповів силовим методом звільнений своїми прихильниками від арешту політик: «Я хочу заявити таке: я не з’являтимуся ні до якого «лже-генерального прокурора», він двієчник безграмотний, він незаконний, я не вважаю його генеральним прокурором». Виникає логічне запитання – тоді ким він його вважає? Відповідь Міхеіла Саакашвілі вразила чи то відважністю, чи то зухвальством. Запальний грузин сказав, що Юрій Луценко є «зрадником Майдану».

Водночас, головний на сьогодні порушник політичного спокою в Україні не відмовляється зустрічатися із слідчим. Він готовий хоч вже прийняти його у наметовому таборі під Верховною Радою.

6 грудня Міхеіл Саакашвілі на своїй facebook-сторінці згадав і Президента України. Правда, цього разу обійшлося без образ: «Я звертаюся до Порошенка: навіщо вам ці провокації? Не нападайте і не змушуйте людей відбиватися! Це мирна акція! Невже досвід вас нічому не навчив!?»

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.12.2017 14:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.