В центре внимания:

Пам’ять Аміни Окуєвої вшанували у Конгресі США

Пам’ять Аміни Окуєвої вшанували у Конгресі США

16 листопада сайт «Голос Америки» оприлюднив витяги з виступу конгресмена Марсі Каптур у Палаті представників Конгресу США. Промова була присвячена жертвам вбивств, пов’язаних з Кремлем.

Марсі Каптур назвала Аміну Окуєву однією з багатьох жертв російського вторгнення в України і висловила солідарність з борцями за свободу в Україні. За її словами, це підступне вбивство «показало світові, що ворог демократії ні перед чим не зупиниться, щоб примусити мовчати тих, хто захищає волю та справедливість».

Пані конгресмен також заявила: «Путін є теперішнім диктатором в довгому ряду таких же і, на жаль, ця темна історія від Сталіна до Путіна продовжується і сьогодні». А говорячи про Аміну Окуєву, наголосила: «Нехай її мужність та життя стануть натхненням для нас всіх і нехай міжнародна спільнота буде з Україною пліч-о-пліч у протистоянні російській агресії проти суверенної країни».

Марсі Каптур є співголовою двопартійної групи підтримки України в Палаті представників Конгресу США. Відтак вона запевнила у твердості намірів членів групи домогтися, щоб Росія відповіла за тиранію і зловмисні дії.

Світлина АР: конгресмен Марсі Каптур.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.11.2017 19:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.