В центре внимания:

Папа Римський побажав миру Україні

Папа Римський побажав миру Україні

У понеділок, 25 грудня, католики та протестанти святкують Різдво Христове. Напередодні пізно ввечері Папа Франциск провів урочисту різдвяну месу в соборі Святого Петра у Ватикані. На ній були присутні тисячі вірян і священнослужителів.

У своїй промові понтифік висловив впевненість, що Різдво повинно пробудити людей від байдужості і відкрити очі на страждання інших. Він закликав допомогти мігрантам, які шукають порятунку в Європі, «прийняти вигнаних і переслідуваних з розпростертими обіймами». Чинний глава Святого престолу виступає на захист біженців з моменту вступу на посаду. На Різдвяній месі в 2016 році він присвятив свою промову дітям, які народилися під час війни, бідності і втечі.

Опівдні, 25 грудня, з лоджії базиліки Святого Петра у Ватикані Папа Римський Франциск виступив з традиційним Різдвяним посланням «Urbi et Orbi». У ньому є й такі слова: «Бачимо Ісуса в дітях, які разом зі своїми родинами страждають від насильства, породженого конфліктом в Україні, та від його серйозних гуманітарних наслідків, і молимося за те, щоб Господь якнайшвидше дарував мир цій дорогій країні».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.12.2017 14:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.