В центре внимания:

Перервати контакти з Росією на високому рівні!

Перервати контакти з Росією на високому рівні!

Таке рішення прийнято у Великій Британії у середу, 14 березня. Виступаючи цього дня у парламенті країни, Прем’єр-міністр Сполученого Королівства Тереза Мей заявила, що Росія несе відповідальність за отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля, і оголосила, що з країни буде вислано 23 російських дипломати.

У своєму виступі очільниця уряду зазначила, що Кремль відмовився надати докази своєї непричетності до замаху на екс-розвідника. Вона наголосила, що дії Росії є незаконним застосуванням сили проти Великої Британії. Дипломати, яких Лондон підозрює в розвідувальній діяльності, повинні покинути країну протягом тижня. Окрім того, усі двосторонні контакти на високому рівні з Росією перервані. Вже відкликано запрошення російському міністру закордонних справ Сергію Лаврову відвідати Лондон. Високопоставлені британські чиновники і члени королівської родини не поїдуть на чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку в Росії.

Російські державні активи у Великій Британії повинні бути заморожені, якщо буде доведено, що їх використання ставить під загрозу життя або майно британських підданих або мешканців. Поставлено завдання у найближчі роки «докорінно підірвати» дієздатність російських спецслужб і вживати заходів проти її відновлення.

Світлина АР: Тереза Мей.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.03.2018 18:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.