В центре внимания:

Перші арешти каталонських активістів

Перші арешти каталонських активістів

17 жовтня сайт ВВС повідомляє, що в Іспанії затримано двох лідерів руху за незалежність Каталонії – Джорді Куйшарта і Джорді Санчеса. За рішенням суду вони взяті під варту без права виходу на волю під заставу. Обидва відіграли значну роль в організації референдуму про незалежність Каталонії, який відбувся 1 жовтня і не визнаний іспанським урядом.

Джорді Санчес очолює Національну асамблею Каталонії (НАК), а Джорді Куйшарт – організацію «Загальна культура» (Omnium Cultural). Обидва напередодні постали перед судом у Мадриді у справі про акції протесту в Барселоні 20 вересня, коли натовп заблокував офіцерів цивільної гвардії в одному з будинків міста.

Очільник уряду Каталонії Карлес Пучдемон, дізнавшись про цей арешт, написав у мережі Twitter: «Іспанія затримала лідерів громадянського суспільства Каталонії за організацію мирних демонстрацій. На жаль, у нас знову є політичні в’язні». Прихильники незалежності Каталонії закликають відпустити заарештованих і мають намір продовжувати акції протесту.

Світлина Reuters: Джорді Куйшарт (ліворуч) і Джорді Санчес.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.10.2017 14:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.