В центре внимания:

Перші новини про зниклого Павла Гриба

Перші новини про зниклого Павла Гриба

Вони невтішні, але все ж, це краще, ніж нічого. 29 серпня білоруська служба «Єврорадіо» повідомила, що 19-річний українець, який п’ять днів тому поїхав до Білорусі і безслідно щез, може перебувати у Краснодарському управлінні російської Федеральної служби безпеки (ФСБ). Інформація неофіційна, але прес-офіцер цього управління, не спростовуючи і не підтверджуючи її, наполегливо радив звернутися за роз’ясненнями до Москви.

Добре відомий в Україні російський адвокат Марко Фейгін вважає цю версію ймовірною. Ось його коментар з цього приводу: «Такі випадки вже були. Потім чоловік виникав у Росії і робилася заява з боку ФСБ, що людина сама перетнула кордон. Сама, добровільно приїхала на територію Росії і сама здалася російській владі, бо дізналася, що знаходиться у розшуку».

А ще 29 серпня 17-річна мешканка міста Сочі, що у Краснодарському краї Росії, зізналася, що це вона запросила Павла Гриба на побачення у Білорусь. І зробила це під тиском працівників ФСБ. Перед цим молоді люди спілкувалися лише через Інтернет, вперше зустрітися вирішили у Гомелі. Павло поїхав туди і не повернувся.

Світлина: приміщення Краснодарського управління ФСБ.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.08.2017 23:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.