В центре внимания:

Петро Порошенко готовий свідчити у суді

Петро Порошенко готовий свідчити у суді

18 лютого у столичному Мистецькому арсеналі розпочала роботу виставка «Переведи мене через Майдан». Вона присвячена творчим особистостям, що брали участь у Революції Гідності. Виступаючи на відкритті, Президент України оголосив про свій намір взяти участь у судовому засіданні, на якому розглядають справу за звинуваченням у державній зраді колишнього президента Віктора Януковича.

«Зло повинно бути покаране, – однозначно заявив Петро Порошенко. – Це тому, вперше в українській історії, я прийняв рішення взяти участь у судовому процесі. Безпрецедентно, коли Президент це особисто робить, але це справа кожного з нас».

Глава держави звернувся до присутнього на урочистостях генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням проінформувати про майже три з половиною тисячі епізодів, понад сотню кримінальних проваджень і десятки судових процесів, що стосуються злочинів, скоєних під час Революції Гідності. Президент також подякував одному із авторів виставки фотографу Олександру Тимошенку, який передав до Генеральної прокуратури понад дві тисячі одиниць фото- та відеоматеріалів, щоб помогти слідству.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.02.2018 15:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.