В центре внимания:

Плюнув на заставу й утік від покарання

Плюнув на заставу й утік від покарання

29 листопада інформаційний портал «Наші гроші» розповідає, що колишнього начальника Полтавського обласного управління Державної автомобільної інспекції Петра Блажівського засуджено до 7 років ув’язнення з конфіскацією усього майна. Його визнали винним у хабарництві. Однак, щоб таки посадити засудженого за грати, його спершу треба знайти.

Отож, за матеріалами суду, у 2014-му Петро Блажівський вимагав від підлеглих щомісячно платити йому від $ 1000 до $ 4000 «за прихильне ставлення до них під час проходження служби… та можливість продовжувати працювати на займаних посадах».

Свідки повідомили, що сума хабарів залежала від кількості населення на території діяльності конкретного підрозділу. А один з них розповів, що пан начальник відмовлявся брати гривні, вимагаючи саме долари.

У листопаді 2015-го Петро Блажівський ще брав участь у судових засіданнях. А потім зник і наступного місяця був оголошений у державний розшук. Вже встановлено, що він переховується у близьких родичів на території окупованого Криму. Внесена сума застави вражає – у 9,99 мільйона гривень (понад $ 370 тисяч). І оскільки підсудний втік, ці гроші пішли у дохід держави.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.11.2017 13:58 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.