В центре внимания:

Поблизу Стебника може виникнути ще одне карстове провалля

Про це йшлося сьогодні на засіданні комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради, – повідомляє кореспондент Варіантів.

Дрогобицька районна державна адміністрація надіслала до Львівської обласної ради і департаментів облдержадміністрації лист про загрозу виникнення надзвичайної ситуації.

У ньому йдеться, що води річки Вишниці можуть повторно потрапити у карст з таких причин:

на річці є нагромадження залізобетонних плит, що зменшує пропускну здатність русла річки й може призвести до накопичення води у районі раніше утвореного карстового провалля

вище по руслу річки поблизу відпочинкового комплексу "Козацький хутір" необіхдно підняти шлюз на водоймі, що заповнена до відмітки аварійного переливу для прийняття талих вод. При підняттіц шлюзу виросте рівень води у річці й для недопущення її накопичення у районі ранііше утовреного провалля необхідно збільшити пропускну здатінсть русла річки

накопичення води у районі раніше утвореного провалля може призвести до утворення нового провалля.

Нагадаємо, торік у ніч на 30 вересня, між Стебником і селом Модричами Дрогобицького району виник карстовий провал породи і землетрус. Внаслідок цього утворилось велике провалля. Причиною його виникнення є невиконання заходів консервації рудника № 2 ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал", що спричинило руйнування ціликів.

На початку листопада виявили нове провалля у руслі річки Вишниця. Згодом її русло змінили, провели руслоочисні роботи з метою припинення розмивання річкою карстової породи.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.03.2018 20:32 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.