В центре внимания:

Польща вимагає від України владнати спірні історичні питання

Про це повідомляє Польське радіо.

Як заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський, що наразі Польща хоче вирішити з Україною питання, які стосуються історії.

"Україні допомагаємо, але і вимагаємо… Це повага до історичної правди, питання вшанування нашого минулого, нашого культурного надбання, що залишилося в Україні", – наголосив Вітольд Ващиковський.

За його словами, йдеться про костели в Україні, питання ексгумацій, ідентифікації жертв різних подій періоду Другої світової війни. А також – питання українського шкільництва.

"Чи українське шкільництво гарантуватиме меншинам, котрі там живуть, також навчання, принаймні часткове, рідною мовою", – додав Вітольд Ващиковський.

Нагадаємо, Польща склала список українців, яким заборонено в‘їзд у країну. Вона неофіційно оголосила персонами нон-грата українських істориків, серед яких директор комунального підприємства Львівської облради "Доля" Святослав Шеремета.

Раніше глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що Польща не погодиться поставити знак рівності між УПА і Армією Крайовою.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.11.2017 12:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.