В центре внимания:

Польщі сподобалися нові антиросійські санкції США

Польщі сподобалися нові антиросійські санкції США

Принаймні, Міністерство закордонних справ країни оцінює їх позитивно і вважає цілком доречними. Про це повідомляє 3 серпня інформаційна агенція «Українські національні новини» (УНН).

Така позиція дуже важлива з огляду на критику деяких положень нового американського «санкційного» закону, яка лунала з уст окремих політиків Європи. Натомість польське зовнішньополітичне відомство у своїй заяві чітко зазначає: «З часу анексії Росією Криму та її агресії в Україні відповідні обмеження вводилися на основі декретів президента США. Те, що санкції записано в законі, який Конгрес прийняв рішучою більшістю голосів, викликає надію на їх більшу ефективність».

Також міністерство зазначило, що одночасне розширення санкцій проти російського енергетичного сектора, в тому числі компаній, які беруть участь у проекті «Північний потік-2», відповідає стратегічними інтересами Польщі і загалом усього регіону Центрально-Східної Європи.

Нагадаємо, Дональд Трамп підписав підтриманий двома палатами конгресу США законопроект про санкції проти Росії, Ірану і Північної Кореї.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.08.2017 22:22 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.