В центре внимания:

Поліція зацікавилася нетверезими медиками

Поліція зацікавилася нетверезими медиками

Позавчора ввечері на Київщині через зіткнення двох автомобілів загинули шестеро осіб. У їх числі була й восьмирічна дівчинка, яку доставили до лікарні у Борисполі, але не змогли врятувати. А у вівторок, 8 серпня, сайт «Радіо Свобода» оприлюднив коментар, який дав виданню речник поліції Київської області Микола Жукович. Він повідомив, що ця історія отримала продовження і ще не скоро закінчиться. Бо була у ній одна дуже важлива обставина.

Коли сталося нещастя, до лікарні приїхали родичі потерпілих. Вони побачили ознаки сп’яніння у молодшої медсестри та лікаря-травматолога і викликали поліцейських. А ті встановили, що рівень вмісту алкоголю в крові медиків перевищував 1,7 промілле (для порівняння: закон забороняє сідати за кермо водієві з рівнем вмісту алкоголю 0,2 промілле). Відтак порушено кримінальне провадження за статтею про неналежне виконання медичними працівниками функціональних обов’язків. Адже смерть дівчинки могла статися через неякісне надання медичної допомоги.

З цього приводу Микола Жукович пояснив: «Ми будемо з’ясовувати у рамках кримінального провадження, чи надавав першу допомогу цей лікар, коли дівчинку привезли до лікарні. Якщо він некваліфіковано, неякісно надав, перебуваючи в нетверезому стані, то він нестиме відповідальність згідно з Кримінальним кодексом. Це до трьох років позбавлення волі».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.08.2017 4:52 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.