В центре внимания:

Поліція Росії за один день затримала сотні осіб

Поліція Росії за один день затримала сотні осіб

У неділю, 5 листопада, за участь в акції руху «Артпідготовка» у різних російських містах загалом затримано майже 400 осіб. У Москві до відділків поліції потрапили 346 активістів, у Санкт-Петербурзі – 13. Повідомлення про затриманих надійшли також з Краснодару, Красноярська, Пермі, Ростова-на-Дону, Саратова та Омська.

Підконтрольні Кремлю інформаційні агенції твердять, що під час огляду у деяких затриманих виявили ножі та кастети. Підтвердження цієї інформації з незалежних джерел не надходило. Однак відомо, що у центрі Москви поліція затримувала випадкових перехожих. У тому числі хапали й підлітків, які грали у Pokemon Go. Окрім цього, у Москві затримано близько 20 учасників читань Адама Сміта, а також журналіста опозиційного радіо «Ехо Москви» Андрія Єжова.

Лідер руху «Артпідготовка» В’ячеслав Мальцев, якого відносять до російських націоналістів, неодноразово заявляв, що 5 листопада 2017 року в Росії відбудеться революція. Втім, сам він зараз перебуває за кордоном. Тобто – у безпеці. Рух «Артпідготовка» визнано в Росії «екстремістським».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.11.2017 21:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.