В центре внимания:

Понад 15 тисяч львів'ян заборгували за комунальні послуги

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила сьогодні начальник управління соціального захисту міськради Наталія Демкович, субсидія автоматично не призначається тим, у кого є протермінована понад два місці заборгованість з оплати послуг.

Станом на сьогодні із 15 307 боржників лише 3 234 оплатили борг або уклали договір про його реструктуризацію.

«Головною причиною для автоматичного не призначення субсидії на наступний строк є наявність в одержувача протермінованої понад два місці заборгованості з оплати послуг. Усіх таких боржників відділи соціального захисту до 20 червня письмово поінформували про те, що їм необхідно сплатити борг. І станом на 1 травня таких родин у місті Львові налічувалося 15 307», – наголосила розповіла начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович.

За її словами, якщо впродовж двох місяців споживач документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається йому з дати закінчення дії попередньої субсидії, тобто з 1 травня 2017 року.

Демкович додала, що заборгованість впливає на право призначення субсидії лише тим, які отримували її в попередньому періоді. Людям, які не отримували субсидії і звертаються за нею вперше, субсидія призначається незалежно від того, чи є заборгованість.

Нагадаємо, уряд планує перейти до повної монетизації пільг в Україні з 2018 року, а монетизовану частину зекономлених субсидій люди повинні отримати до 1 вересня цього року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.08.2017 19:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.