В центре внимания:

Порошенко затвердив зміни до держбюджету про субсидії та медицину

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", які забезпечать виділення фінансування на підтримку соціально вразливих верств населення.

«Ключові напрямки використання цих грошей є надзвичайно важливими. Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету – це найбідніші верстви населення. Маються на увазі, люди, які отримують субсидії. Ми маємо забезпечити, щоб в повному обсязі їх видатки були профінансовані», –наголосив Петро Порошенко.

За його словами, сюди входять пропозиції щодо заохочення тих отримувачів субсидій, які економлять енергоресурси задля впровадження енергозберігаючих технологій у своїх оселях.

Також додаткові кошти виділять на експериментальну програму щодо перевиконання надходжень від митниці, які спрямовується на будівництво доріг в областях.

Порошенко додав, що вже більше 16 млрд гривень використано додатково до коштів, передбачених державним бюджетом на будівництво та реконструкцію доріг.

У перелік прийнятих змін також входять фінансування медицини на селі, на що передбачено 4 млрд гривень та будуть профінансовані заходи, необхідні для спорудження Музею Героїв Небесної Сотні та створення Музею воїнів АТО, вшанування 85-ї річниці Голодомору в Україні.

Нагадаємо, у грудні 2016 року Петро Порошенко підписав Державний бюджет України на 2017 рік.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.08.2017 6:13 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.