У самому центрі подій:

Порошенко затвердив зміни до держбюджету про субсидії та медицину

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", які забезпечать виділення фінансування на підтримку соціально вразливих верств населення.

«Ключові напрямки використання цих грошей є надзвичайно важливими. Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету – це найбідніші верстви населення. Маються на увазі, люди, які отримують субсидії. Ми маємо забезпечити, щоб в повному обсязі їх видатки були профінансовані», –наголосив Петро Порошенко.

За його словами, сюди входять пропозиції щодо заохочення тих отримувачів субсидій, які економлять енергоресурси задля впровадження енергозберігаючих технологій у своїх оселях.

Також додаткові кошти виділять на експериментальну програму щодо перевиконання надходжень від митниці, які спрямовується на будівництво доріг в областях.

Порошенко додав, що вже більше 16 млрд гривень використано додатково до коштів, передбачених державним бюджетом на будівництво та реконструкцію доріг.

У перелік прийнятих змін також входять фінансування медицини на селі, на що передбачено 4 млрд гривень та будуть профінансовані заходи, необхідні для спорудження Музею Героїв Небесної Сотні та створення Музею воїнів АТО, вшанування 85-ї річниці Голодомору в Україні.

Нагадаємо, у грудні 2016 року Петро Порошенко підписав Державний бюджет України на 2017 рік.

Источник

Читайте також
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.08.2017 6:13 | Ольга Рубайло

Пошук:

Пошук
Останні новини міста та суспільства
Орбіта Львів VK
Орбіта Львів у Facebook
Орбіта Львів у Твіттері
Орбіта Львів у Google+
Усі права захищено © 2001-2017 Орбіта Львів
Будь яке копіювання матеріалів з сайту orbita-lviv.com без посилання на джерело забороняється.