В центре внимания:

Порошенко призначив 12 суддів на Львівщині

Про це йдеться в указах Президента України №350/2017 та №349/2017, №348/2017, №347/2017 від 2 листопада 2017 року.

Відтак, президент Петро Порошенко постановив призначити у місцевих адміністративних судах на посади суддів Львівського окружного адміністративного суду: Коморного Олександра, Костецького Назара, Крутько Олену, Лунь Зоряну, Сподарик Наталію.

На посаду судді господарського суду Львівської області призначено Стороженко Оксану, cудді Залізничного районного суду міста Львова – Гедз Богдану, судді Личаківського районного суду міста Львова – Стрепка Назара, суддів Шевченківського районного суду міста Львова – Едера Павла та Єзерського Руслана.

Також Порошенко призначив у місцевих господарських судах на посади суддів господарського суду Львівської області Козак Ірину і Рима Тараса.

Нагадаємо, на початку серпня президент призначив 21 суддю та перевів 31 суддю у різних областях України, а наприкінці вересня – 13 суддів Львівщини.

Також у червні цього року президент призначив 62 суддів у різних областях України, в тому числі й на Львівщині, а у квітні Порошенко призначав чотирьох суддів районних судів Львівщини.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.11.2017 12:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.