В центре внимания:

Посольські ляпаси кремлівській політиці

Посольські ляпаси кремлівській політиці

Посол Великої Британії у Москві Лорі Брістоу не брав участі у назначеній на середу, 21 березня, зустрічі у Міністерстві закордонних справ (МЗС) Росії, щодо резонансного отруєння в англійському місті Солсбері. Напередодні офіційний представник російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова оголосила про запрошення на середу послів усіх зарубіжних держав у Москві «для зустрічі з керівництвом та експертами Департаменту з питань нерозповсюдження та контролю над озброєннями для обговорення справи Скрипаля».

Зрозуміло, що очікували, у першу чергу, британського посла. Натомість почули, що у дипломатичному представництві Сполученого Королівства «розглядають можливість участі на робочому рівні». Така собі коректна, дипломатична відмова.

Але це ще не все. Посли США, Німеччини, Франції і навіть Китаю, який прийнято сприймати як стратегічного партнера Росії, теж відмовилися прийти. У відповідних посольствах заявили, що вони будуть представлені на зустрічі не першими особами, а кимсь з інших дипломатичних працівників.

У російському міністерстві зазначили, що «основна тема зустрічі – ситуація навколо заяв Великобританії про застосування на її території отруйних речовин».

Світлина: споруда МЗС Росії.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.03.2018 22:40 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.