В центре внимания:

«Поштовий тероризм» у штаті Техас

«Поштовий тероризм» у штаті Техас

Про нього розповідають у середу, 21 березня, ВВС і «Deutsche Welle». Вони наголошують, що з початку березня невідомі підірвали вже шість бомб, які були закладені у посилках. Два чергових вибухи прогриміли у Техасі вчора ввечері.

Зокрема, у містечку Шертц посилка вибухнула на сортувальному конвеєрі кур’єрської служби доставки FedEx. В іншому випадку – пакунок, доставлений у комісійний магазин, що знаходиться в передмісті Остіна, столиці штату. Як наслідок, легкі поранення отримали кілька людей. У той сам вечір у сортувальному центрі FedEx в аеропорту Остіна ФБР знешкодило ще одну посилку з вибуховою речовиною.

Отож, з початку березня у Техасі вибухнуло вже шість посилок. Від цього загинули двоє осіб, ще четверо отримали важкі поранення. Слідчі припускають зв’язок між цими вибухами. Що є їхньою метою – наразі незрозуміло. За інформацію, яка допоможе розслідуванню, призначена нагорода у $115 000. Крім того, поліція пішла на несподіваний крок, запропонувавши організатору або організаторам вибухів вийти на контакт з нею.

Світлина DPA: на місці вибуху в Остіні.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.03.2018 12:28 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.