В центре внимания:

Праваки у Львові зірвали прес-конференцію захисників Монументу Слави

Про це повідомив журналіст Варіантів.

Сьогодні, об 11:00, в приміщенні об’єднання профспілок Львівщини, мала відбутися прес-конференція«Збереження Монументу Слави на вул. Стрийській у Львові, як пам’ять про Велику Перемогу над геноцидом Українського народу у Другій Світовій війні».

Однак, о 10:55, у приміщення зайшли члени націоналістичних організацій (близько тридцяти людей) і не дозволили провести прес-конференцію. Розпочалися словесні перепалки між ними та учасниками заходу. Після цього, власник приміщення попросив усіх вийти.

"Це кагебісти, «медведчуківці», а пані Іваночко на наших попередніх зустрічах наголошувала та хизувалася, що вона була керівником партії регіонів Шевченківського району. Нас вони в свою чергу називають "агентами Кремля". Я б хотів звернути увагу на те, що наші дії були конструктивні, тактовні. Ми заздалегідь домовилися про те, що старших людей в жодному разі ніхто не буде рухати і меблі в приміщенні теж ніхто не буде рухати. Тому в залі залишився порядок, а з тими "шановними" теж усе в порядку. Наші дії в подальшому будуть теж тактовними і правильними згідно чинного закону», – пояснив керівник Львівського структурного підрозділу ГО "Правий Сектор" Тарас "Хаммер" Бобанич.

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, Львівська міська рада заявила, що збирається демонтувати аварійні частини Монумента Слави. У такому стані перебуває 45% плит пам'ятника.

Наприкінці квітня представники Української Галицької Партії заявили, що якщо протягом двох тижнів у Львові не демонтують символи комуністичного режиму, судитимуться з міським головою через бездіяльність.

Відтак у травні міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про створення робочої групи, яка має зайнятися демонтажем Монументу Слави у Львові. Чиновники зверталися з приводу демонтажу пам'ятника до Інституту національної пам’яті, який вказав, що Монумент Слави у Львові не підлягаєобов'язковому демонтажу.

Зазначимо, у Львові неодноразово піднімали питання щодо демонтажу Монументу Слави ще з 2014 року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.07.2017 12:46 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.