В центре внимания:

Працівники Львівського перинатального центру скаржаться на головного лікаря

Про це сьогодні йшлося на сесії Львівської обласної ради, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 10 жовтня, на сесію Львівської облради прийшли працівники Львівського обласного клінічного перинатального центру і вимагали, аби депутати вплинули на чинну головну лікарку медустанови – Ларису Янів.

За словами медпрацівників, Лариса Янів не виконує сповна свої професійні обов'язки, адже не з'являється на наради, під час яких обговорюються будівельні питання, не стежить за самою реконструкцією перинатального центру і не контролює процес закупівлі необхідного медичного обладнання.

"Просимо вас відреагувати на наше звернення і якось вплинути на таку ситуацію", – заявив представник Львівського перинатального центру.

Зазначимо, сьогодні під час сесії облради Лариса Янів мала звітувати перед депутатами про діяльність перинатального центру, однак голова медичної комісії Михайло Гичка запронував перенести звіт через те, що чиновниця не надіслала його у письмовій формі, і депутатський корпус не мав змоги з ним ознайомитись.

Відтак Лариса Янів повинна звітувати на наступному позачерговому засіданні Львівської облради, яке відбудеться 24 жовтня.

Нагадаємо, Львівський перинатальний центр закрили у 2013 році. Цього року на його реконструкцію передбачено 107 мільйонів гривень держкоштів, однак їх виявилося замало, щоб завершити усі роботи наприкінці 2017 року. Саме тому Львівська обласна рада ще у березні просила у міської ради 20 мільйонів гривень співфінансування, проте нещодавно Олександр Ганущин заявив, що жодної відповіді від мерії не надходило.

У 2016 році обласна рада витратила на ремонт перинатального центру 300 тисяч гривень.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.10.2017 20:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.