В центре внимания:

Президент відзначив боротьбу воїнів УПА

Президент відзначив боротьбу воїнів УПА

У День захисника України, Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва Петро Порошенко 14 жовтня разом з дружиною Мариною Порошенко помолилися за українських воїнів.

Цього ж дня Президент України взяв участь в урочистому складанні клятви ліцеїста вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Глава держави привітав всіх зі святом Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва. Згадав він також і 75-річчя створення Української повстанської армії. Петро Порошенко відзначив боротьбу її воїнів проти двох потужних тоталітарних режимів, кожен з яких прагнув поневолити або винищити українців.

Проте пролунало й застереження: «Водночас данина історичній пам’яті не повинна робити теперішнє та майбутнє заручником минулого. Ми пам’ятаємо все величне, не забуваючи і про важкі сторінки нашої історії». Президент процитував пораду Папи Римського Івана Павла Другого – прощати і просити прощення, тобто відчувати не лише свій біль, але й чужий. Петро Порошенко наголосив, що це важливо, аби мати добрі стосунки і довіру з європейськими сусідами.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.10.2017 15:19 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.