В центре внимания:

Президент Роберт Мугабе став позапартійним

Президент Роберт Мугабе став позапартійним

У неділю, 19 листопада, представник правлячої у країні партії «Африканський національний союз Зімбабве – Патріотичний фронт» виголосив ультиматум. Від Роберта Мугабе вимагають, щоб до полудня понеділка він подав у відставку. Інакше буде розпочато процедуру імпічменту.

Але й це ще не усе. Центральний комітет постановив зняти Роберта Мугабе з посади голови партії, яку він обіймав понад тридцять років, а також виключити його з партії разом з дружиною Грейс Мугабе. Подружжя повинно покинути країну.

Новим партійним лідером став колишній віце-президент країни Еммерсон Мнангагва, який днями прибув у Зімбабве з еміграції. Саме його має намір партія висунути в президенти країни після відставки Роберта Мугабе.

Нагадаємо, що 15 листопада група військових взяла під контроль приміщення державної телерадіомовної корпорації Зімбабве, а також заблокувала дороги до будівель органів влади. Генерал-майор Сібусісо Мойо заявив, що армія тимчасово бере на себе керування країною, щоб подолати системну кризу, а потім передати владу цивільному уряду.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

19.11.2017 20:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.