В центре внимания:

Призовна кампанія: відтепер відсутність повістки не означає ухилення від призову

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив сьогодні під час брифінгу заступник начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Валерій Дендебера, відтепер українці призовного віку, навіть без повістки, зобов’язані з’явитися до призовної дільниці не пізніше, ніж за 10 днів з дня початку призову.

"Усіма призовними комісіями проводиться системна профілактично-роз’яснювальна робота про відповідальність призовників за порушення законодавства України щодо виконання військового обов’язку. На сьогодні зазначено 33 причини, за яких призовна комісія може надати громадянинові відстрочку від призову", – пояснив Валерій Дендебера.

Він додав, що за неявку у призовну комісію або військовоий комісаріат без поважних причин, передбачена адміністративна або кримінальна відповідальністб.

"Під час чергової призовної кампанії, що триває у жовтні-листопаді та квітні-травні, якщо призовник не отримав повістку, він зобов’язаний самостійно прибути до районної призовної дільниці, щоб з’ясувати свій статус відносно призову на строкову військову службу", – наголосив Валерій Дендебера.

Нагадаємо, цьогоріч призовна кампанія стартувала 2 жовтня і триватиме до 30 листопада 2017 року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.11.2017 23:10 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.