В центре внимания:

Прикордонне відомство Білорусі сказало «Так!»

Прикордонне відомство Білорусі сказало «Так!»

Білоруський сайт «Хартыя’97» повідомив – влада країни «перервала «обітницю мовчання» щодо викраденого ФСБ у Гомелі українця». У четвер, 31 серпня, представник їхнього Державного прикордонного комітету Антон Бичковський офіційно підтвердив, що громадянин України Павло Гриб перетнув державний кордон Республіки Білорусь 24 серпня у пункті пропуску «Нова Гута». При цьому наголошено – «в установленому законодавством порядку».

Відповідь з цього питання вже скеровано і до Державної прикордонної служби України. Нагадаємо, що її колишній офіцер, а нині – військовий капелан Ігор Гриб раніше заявив, що російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) викрала у Білорусі його сина Павла. 19-річний хлопець поїхав в місто Гомель на зустріч з російською дівчиною, з якою познайомився і перед тим спілкувався тільки у соціальних мережах. Як з’ясувалося, Павла Гриба з ініціативи управління ФСБ по Краснодарському краю оголошено у розшук.

Можна сподіватися, що тепер влада Білорусі, визнавши факт перетину кордону Павлом Грибом, вживе заходів для його розшуку.

Світлина: офіційний представник Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь Антон Бичковський.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.08.2017 15:55 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.