В центре внимания:

Прикра соціологія для уряду Анґели Меркель

Прикра соціологія для уряду Анґели Меркель

У п’ятницю, 6 квітня, оприлюднено результати опитування, проведеного на замовлення телеканалу ARD і видання Die Welt. Кабінет міністрів Німеччини, створений нещодавно «великою коаліцією», розпочав роботу у важких умовах. Ним задоволені тільки 32 відсотки громадян країни. Але саму Анґелу Меркель німці й надалі вважають найкращою кандидатурою на посаду канцлера.

У вересні 2017 року схвально до уряду ставився 51 відсоток жителів Німеччини. За півроку цей показник зменшився на 19 відсотків. Анґела Меркель хоча й залишається найпопулярнішою особистістю в очолюваному нею кабінеті, однак зараз добрим канцлером її вважають 57 відсотки опитаних, що на 18 відсотків менше, ніж торік у вересні. На другому місці за популярністю перебуває міністр економіки Петер Альтмайер – 55 відсотків жителів схвально сприймають його на цій посаді.

А ще більшість опитаних вважають, що німецьке суспільство розділене. 83 відсотки називають серйозною проблемою розділення на багатих і бідних. 76 відсотків вважають, що в німецькому суспільстві недостатньо розвинена толерантність до іншої думки. 67 відсотків бачать проблему в розбіжностях між ісламом та іншими релігіями.

Світлина Reuters.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.04.2018 14:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2023 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.