В центре внимания:

Природний парк Бойківщина планують розширити

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, вже підготовлено пакет документів для розширення територій 6 національних природних парків.

Серед яких – «Нобельський» на Рівненщині, «Бойківщина» на Львівщині, «Західне Побужжя» на Волині, «Куяльницький лиман» на Одещині.

За його словами, міністерство працює над розширенням територій природно-заповідного фонду та планує також розширити території двох національних природних парків загальною площею майже 5 тис га.

Нагадаємо, ще у 2013 році Львівська ОДА подала клопотання до Міністерства екології та природних ресурсів щодо створення в Карпатському регіоні національного природного парку «Бойківщина» площею 15 тис га, що у Турківському районі.

За попередніми даними, на території росте понад 750 видів судинних рослин, з яких майже 50 рідкісні й підлягають охороні. Понад 30 видів, що ростуть у парку, занесено до Червоної книги України.

Особливе бальнеологічне значення мають джерела унікальних мінеральних вод, зокрема, у Розлучі. В окремих населених пунктах збереглися церкви, побудовані у типовому бойківському стилі. Зокрема, Церква Собору Пресвятої Богородиці, що у селі Матків, яка споруджена у 1838 року, входить до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.12.2017 21:29 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.