В центре внимания:

Причетність начальника Яворівського полігону до співпраці з російською розвідкою спростували

Причетність начальника Яворівського полігону до співпраці з російською розвідкою спростували

Про це повідомив Міжнародний центр миротворчості та безпеки на своїй сторінці у Facebook.

Як йдеться у роз'ясненні Міжнародного центру миротворчості та безпеки, арешт на комп’ютерну техніку, мобільний термінал та інше майно Шевченківський райсуд Києва наклав на одну з посадових осіб центру, зокрема, начальника загальновійськового полігону.

"Ця особа не є начальником Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а здійснює службову діяльність в межах іншої відповідальності та компетенції", – зазначають у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

Зазначимо, ряд загальноукраїнських та львівських ЗМІ помилково написали про те, що СБУ підозрює у співпраці з розвідкою РФ начальника Міжнародного центру миротворчості та безпеки Ігоря Слісарчука.

Згідно з постановою Шевченківського районного суду Києва, СБУ встановила, що начальник загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Старичах, що на Яворівщині, протягом 2015-2016 років збирав і передавав російській розвідці дані про діяльність цього центру.

"Під час подачі пояснень співробітникам СБ України про його конфіденційне співробітництво з Головним управління розвідки Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації він добровільно передав співробітникам СБУ уривок паперу з написом, ноутбук, диски і паролі до програми, а також флеш-накопичувач, з допомогою яких він здійснював зв'язок з представниками ГРУ ГШ ЗС РФ", – йдеться у постанові.

Відтак суд заарештував ноутбук, мобільний термінал, диски, планшет, а також флеш-накопичувач підозрюваного.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.07.2017 5:45 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.