В центре внимания:

Провокація біля Донецької фільтрувальної станції

Провокація біля Донецької фільтрувальної станції

Оприлюднене у середу, 14 березня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби російсько-терористичні війська чотири рази відкривали прицільний вогонь по укріпленнях Збройних Сил України.

Обстріли ворог поділив рівно навпіл – по два на кожному з напрямків. На Луганському окупанти застосували гранатомети, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю. Гарячіше було на Донецькому напрямку. Тут ворожі формування вели вогонь з 82-міліметрових мінометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по українських опорних пунктах, розташованих неподалік Пісків. Окрім того, захисники шахти Бутівка були обстріляні із стрілецької зброї.

Під час бойових дій отримав травму один український військовослужбовець. Стан його здоров’я медики оцінюють як задовільний.

А ще українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування поінформувала представників Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) про чергові обстріли проросійськими бойовиками автомобільної техніки працівників Донецької фільтрувальної станції. Це вже другий випадок за останні дві доби. На щастя, ніхто не постраждав. Підступні наміри ворогів тут зрозумілі – приписати обстріл мирних людей Збройним Силам України.

Світлина: Донецька фільтрувальна станція.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.03.2018 11:39 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.