В центре внимания:

Проросійський голова ПАРЄ подав у відставку

Проросійський голова ПАРЄ подав у відставку

Про це 6 жовтня написав на своїй facebook-сторінці очільник української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Володимир Ар’єв. Пост проілюстровано фотокопією заяви про відставку Педро Аграмунта. Сам же він дав пояснення в іншій соціальній мережі – Twitter, де мотивував своє рішення «особистими обставинами».

Нагадаємо, що наприкінці квітня Асамблея, значною мірою з ініціативи делегатів від України, винесла Педро Аграмунту вотум недовіри. Однак відсторонити його від посади не вдалося з формальних причин – така процедура у регламенті не передбачена. Пізніше делегати ПАРЄ оприлюднили клопотання про припинення повноважень голови. А ще йому заборонили робити заяви від імені організації. З червня функції голови Асамблеї виконують 19 віце-президентів ПАРЄ.

Питання про увільнення Педро Аграмунта з посади голови ПАРЄ виникло після того, як він очолив делегацію Асамблеї і депутатів Держдуми Росії, що прибула у Сирію на російському урядовому літаку. Наголосимо, що високопосадовець не був уповноважений Асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту. Окрім того, пан Аграмунт висловлювався за відновлення діалогу з російською делегацією, яку позбавили права голосу у ПАРЄ через анексію Криму та розв’язання війни в Донбасі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.10.2017 16:50 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.