В центре внимания:

Протеїн – крок до гарного тіла

Протеїн, або, просто кажучи, білок – найбільш затребувана харчова добавка серед спортсменів. Чому? Все просто. Це «їжа» для м’язів. Якщо білка недостатньо, м’язи будуть виглядати млявими, скільки б сил ми не залишали в спортзалі.

Білок, безумовно, можна отримати з їжі. М’ясо, риба, сир, яйця, горіхи виключно багаті цим елементом. Звичайних білкових продуктів цілком достатньо людям, далеким від спорту і не дуже стурбованих рельєфом тіла.

Спортсмени – інша справа. Їх потреба в протеїні незрівнянно вище, тому що їх мета – примножити м’язову масу, зробити тіло натренованим, сильним, привабливим. Білка їм потрібно набагато більше. Але, погодьтеся, не кожен за добу зможе осилити пару-трійку кілограмів знежиреного сиру або сухих курячих грудок, і навряд чи наш організм скаже «спасибі» за подібне харчову поведінку.

І в цьому випадку протеїнові коктейлі – порятунок для спортсменів! Вони виробляються з рослинних або тварин високобілкових продуктів (м’яса, яєць, сої та інших) і містять концентрований білок найкращої якості, який, потрапивши в організм, відразу засвоюється. В одній порції напою близько 30 грам протеїну і приблизно 100 калорій. Ніякого жиру! Крім того, протеїнові коктейлі полегшують життя ласунів, які мріють схуднути. Шоколадний, банановий або полуничний смак добавки врятує, коли тяга до солодкого стане нестерпним.

Отже, замовити протеїн для спортсменів потрібно, якщо:

ми активно тренуємося, щоб наростити м’язову масу. При цьому ми правильно, збалансовано харчуємося, але збільшуємо відсоток білка за допомогою протеїнової добавки;

ми худнемо, сушімся, оголює рельєф, а для цього знижуємо калорійність раціону. В цьому випадку білковий коктейль нам допоможе зберегти м’язи, і при цьому не отримати зайвий жир або вуглеводи.

Відразу варто обмовитися, що всі міфи про шкідливість білкових добавок розповсюджують люди, ніколи не мали до них відносини. Якість сучасних протеїнових коктейлів суворо контролюється, головне – вибрати перевіреного виробника. Безпомилково купити протеїни в Києві з задоволенням допоможе наш магазин Mega-mass. Ми працюємо виключно з позитивно зарекомендували себе марками.
Який вибрати протеїн

Вибирайте добавку в залежності від мети, яку перед собою ставите. Для тих, хто потребує наборі м’язової маси, існують гейнери, тобто добавки, що містять, крім білка, значна кількість вуглеводів. Щоб скинути вагу, необхідний 100-відсотковий протеїн. Для активного відновлення м’язів вночі створені кодіновие протеїни, що працюють, коли людина спить.

Залежно від джерела походження білкові добавки можуть бути м’ясні, соєві, пшеничні, сироваткові, яєчні, молочні.

У більшості випадків протеїн є порошок, який перемішують з рідкої складової (як правило, з молоком або водою) і п’ють. Іноді зустрічаються вже готові до вживання коктейлі.

Поширена помилка, що ціна на протеїн занадто висока. Якщо порівняти її з вартістю якісних білкових продуктів, вона зовсім не покажеться величезною. Крім того, хороші добавки сьогодні можна знайти в різних цінових сегментах.

Добавки створені для того, щоб спростити життя спортсменам. Хочете протеїни купити в Дніпрі? Магазин Mega-mass завжди відкритий для вас. Запасіться баночкою протеїну високої якості, активно тренуйтеся, дотримуйтеся режиму і насолоджуйтеся здоровим, підтягнутим тілом.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.08.2017 6:13 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.