У самому центрі подій:

Протистояння у Венесуелі далі загострюється

Протистояння у Венесуелі далі загострюється

Про чергову сходинку його ескалації європейські інформаційні агенції повідомили 8 серпня. Вчора ввечері парламент Венесуели, що контролюється опозицією, визнав нелегітимною ту саму конституційну асамблею, яку президент-соціаліст Ніколас Мадуро назвав «перемогою революції». За його задумом ці своєрідні установчі збори повинні змінити конституцію країни і покласти край політичній кризі. Натомість асамблея ще більше її поглибила.

За рішенням депутатів, нелегітимними вважаються як сам створений за ініціативою президента орган, так і його рішення. Це стосується і позбавлення 5 серпня конституційною асамблеєю повноважень генеральної прокурорки країни Луїзи Ортеги, що є одним з найбільш непримиренних опонентів президента. А ще опозиція заявила, що під час засідання, де обговорювалася легітимність конституційної асамблеї, до парламенту намагалися вдертися прихильники Ніколаса Мадуро.

Сполучені Штати запровадили низку обмежень щодо урядовців Венесуели ще до обрання конституційної асамблеї. Тепер, з огляду на нещодавно прийняті нею рішення, санкції будуть посилені.

Світлина AFP.

Источник

Читайте також
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

08.08.2017 11:47 | Ольга Рубайло

Пошук:

Пошук
Останні новини міста та суспільства
Орбіта Львів VK
Орбіта Львів у Facebook
Орбіта Львів у Твіттері
Орбіта Львів у Google+
Усі права захищено © 2001-2017 Орбіта Львів
Будь яке копіювання матеріалів з сайту orbita-lviv.com без посилання на джерело забороняється.