В центре внимания:

Проукраїнська позиція посла США при НАТО

Проукраїнська позиція посла США при НАТО

Інтернет-видання «Радіо Свобода» у вівторок, 13 лютого, наводить думку американського посла при Північноатлантичному альянсі Кей Бейлі про блокування з боку Угорщини чергового засідання Комісії Україна-НАТО.

Річ у тім, що напередодні угорський міністр закордонних справ Петер Сійярто з приводу запланованого на 14-15 лютого засідання НАТО на рівні міністрів оборони, заявив, що його країна і далі ветує участь України у цьому заході. І ось як це прокоментувала Кей Бейлі: «Ми сподіваємося, що Угорщина й Україна дотримуватимуться правил, передбачених міжнародним правом, та дійдуть якогось спільного рішення, яке буде в їхніх інтересах. Неспроможності проведення нарад між НАТО й Україною не повинно бути, адже вони є важливою частиною натовських зусиль для збереження кордонів України, сподіваємося допомогти їй отримати стабільну владу та зменшення впливу російського вторгнення». Пані посол також наголосила, що Сполучені Штати цілковито підтримують зустрічі України та НАТО як на рівні голів держав та урядів, так і на рівні міністрів.

Нагадаємо, що відносини між Україною та Угорщиною загострилися у зв’язку з новим українським законом про освіту, який набрав чинності 28 вересня минулого року. Офіційний Будапешт побачив у цьому порушення прав угорської меншини в Україні.

Світлина Reuters: посол США при НАТО Кей Бейлі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.02.2018 21:39 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.