В центре внимания:

Проїзд пенсіонерів у львівських маршрутках: Садовий апелює до Києва

Сьогодні, 5 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що пенсіонери повинні їздити у маршрутках безкоштовно відповідно до наданих їм пільг. Однак мер очікує, що державні органи влади мають "сказати своє слово".

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

"Сьогодні АТП-1 працює в дуже складних умовах, бо вони чи не єдині, хто безкоштовно перевозить пенсіонерів, спільно з електротранспортом. Я очікую, що державні органи влади мають сказати своє слово. Ми не маємо права тут на якісь дії, які можуть зашкодити людям, що користуються громадським транспортом. Я вважаю, що є нормативні документи, які зобов’язують перевізників возити пенсіонерів, і вони повинні користуватись пільгами", – зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, у львівських маршрутках пенсіонери змушені платити за проїзд із 20 січня. Таке рішення самостійно прийняли приватні перевізники.

Однак у маршрутках, які у Львові обслуговує комунальне АТП-1, проїзд для пенсіонерів є безоплатним.

Згодом міська влада надіслала листа до управління Укртрансбезпеки у Львівській області з вимогою перевірити дії приватних перевізників та вжити усіх необхідних заходів.

Як потім заявили у Львівській міськраді, держава має терміново врегулювати всю законодавчу базу щодо пільгового перевезення пенсіонерів в громадському транспорті.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.02.2018 1:10 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.