В центре внимания:

Пряник лібералізації антиросійських санкцій

Пряник лібералізації антиросійських санкцій

У суботу, 17 лютого, у межах Мюнхенської конференції з безпеки відбулася зустріч міністрів закордонних справ Зігмара Габріеля (ФРН) та Сергія Лаврова (Росія). Засоби масової інформації наголошують, що очільник німецького зовнішньополітичного відомства висловився за поетапну відміну санкцій щодо Москви.

Зокрема, Зігмар Габріель нагадав загальноприйняту офіційну позицію, яка передбачає зняття обмежувальних заходів тільки після стовідсоткового виконання Кремлем Мінських угод. Однак одразу висловив власну думку: «Я вважаю, що це не дуже реалістична позиція». За його словами, прогрес повинні відчувати обидві сторони. Він також вкотре зазначив, що уряд Німеччини прагне поліпшити відносини з Росією.

Втім, не забуваймо, що у дипломатії часто кажуть те, що хотіла б почути протилежна сторона. Тому не виключено, що обіцянками ліберального підходу до санкцій Москву хочуть заохотити до реальних кроків у бік досягнення миру на Донбасі. Бо у своєму виступі на Мюнхенській конференції Зігмар Габріель однозначно заявив, що світ зараз стоїть на краю небезпечної прірви, наголосивши: «Судячи з усього, передбачуваність і надійність сьогодні стали найбільш дефіцитними якостями у міжнародній політиці».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.02.2018 18:10 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.