В центре внимания:

Північна Корея готується до діалогу

Північна Корея готується до діалогу

Про це повідомляє у вівторок, 10 квітня, інтернет-видання «Deutsche Welle» з посиланням на державні ЗМІ Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР). Лідер країни Кім Чен Ин обговорив з керівництвом Трудової партії Кореї, яку сам же ж і очолює, майбутні перемовини з США. При цьому він вперше вжив слово «діалог» у контексті відносин з офіційним Вашингтоном. Верхівка партії також обговорила стосунки з Південною Кореєю.

Нагадаємо, що раніше вперше з’явилася інформація про готовність влади Північної Кореї обговорити створення без’ядерної зони на Корейському півострові. Цю тему передбачається внести до порядку денного зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина, яка очікується у травні або на початку червня.

Пхеньян останнім часом демонструє готовність до контактів на міжнародному рівні. 27 квітня має відбутися саміт за участю лідерів КНДР і Південної Кореї. Вони зустрінуться у прикордонному селі Пханмунджом. За неофіційною інформацією на початку червня може відбутися саміт Північної Кореї і Японії.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.04.2018 12:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2023 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.