В центре внимания:

Північна Корея оголосила себе ядерною державою

Північна Корея оголосила себе ядерною державою

У середу, 29 листопада, у Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР) оприлюднено офіційну заяву з твердженням, що запущена напередодні балістична ракета є міжконтинентальною і здатна вразити цілі «на усій континентальній території США».

У тексті йдеться про ракету «Хвасон-15», яка пролетіла 950 км за 53 хвилини і досягла максимальної висоти у 4475 км. Вона здатна нести важку ядерну боєголовку. Північнокорейський лідер Кім Чен Ин був присутній при запуску ракети. Він заявив, що КНДР реалізувала велике історичне завдання у формуванні ядерних сил держави.

Згідно з аналізом, здійсненим некомерційною організацією Union of Concerned Scientists, випробувана КНДР ракета могла б пролетіти 13 тис. км, якби знаходилася на стандартній траєкторії. У той сам час експерти відзначають, що при запуску носій міг бути оснащений дуже легкою боєголовкою. За даними японських військових, ракета впала в море приблизно в 250 км від північного узбережжя Японії.

Президентові США Дональду Трампу доповіли про запуск, коли ракета ще перебувала у повітрі. Згодом він заявив: «Ми з цим розберемося». Постійні представники Японії, Південної Кореї і США в ООН зажадали скликати екстрене засідання Ради Безпеки.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.11.2017 12:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2017 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.