У самому центрі подій:

Північно-корейська загроза спонукає до рішучих дій

Північно-корейська загроза спонукає до рішучих дій

У неділю, 13 серпня, на авіабазу Осан у Південній Кореї прибув Глава Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Джозеф Данфорд. Напередодні він заявив, що мета його візиту – заспокоїти союзників, Південну Корею і Японію, а водночас зміцнити відносини з китайськими військовими.

Візит відбувається на тлі поглиблення конфронтації з Корейською Народно-Демократичною Республікою. Цього ж дня директор ЦРУ Майк Помпео в інтерв’ю каналу Fox News сказав, що не виключає можливості здійснення ще одного запуску північно-корейської балістичної ракети.

Генерал Джозеф Данфорд у цих умовах вважає головним завданням військових підтримку дипломатичних і економічних зусиль Вашингтонської адміністрації. Однак на випадок, якщо вони не дадуть бажаного результату, паралельно розробляють й силові варіанти. При цьому генерал наголосив: «Ми всі хочемо вибратися з цієї ситуації, уникнувши війни».

У понеділок Джозеф Данфорд планує зустрітися з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном. Далі він відвідає Китай і Японію.

Світлина АР.

Источник

Читайте також
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.08.2017 0:21 | Ольга Рубайло

Пошук:

Пошук
Останні новини міста та суспільства
Орбіта Львів VK
Орбіта Львів у Facebook
Орбіта Львів у Твіттері
Орбіта Львів у Google+
Усі права захищено © 2001-2017 Орбіта Львів
Будь яке копіювання матеріалів з сайту orbita-lviv.com без посилання на джерело забороняється.