В центре внимания:

Підозрюваний не зізнається у вбивстві правозахисниці

Підозрюваний не зізнається у вбивстві правозахисниці

У вівторок, 9 січня, надійшла інформація, яка категорично спростовує поширені напередодні твердження, що затриманий поліцією за підозрою у вбивстві Ірини Ноздровської чоловік зізнався у скоєнні злочину. Це викликає подив хоча б тому, що протилежне твердили не лише журналісти, а й член колегії Міністерства внутрішній справ, народний депутат України Антон Геращенко.

Однак перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін написав у мережі Facebook: «Декілька слів по затриманню підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської. Про ніяке відверте зізнання підозрюваного мова не йде. Виключно завдяки зібраному масиву речових доказів ми встановили підозрюваного».

Нагадаємо, що юрист і правозахисниця Ірина Ноздровська займалася справою про загибель своєї сестри, яку у вересні 2015 року збив автомобілем Дмитро Россошанський. Торік у травні його засудили до семи років позбавлення волі. А 29 грудня Ірина Ноздровська щезла. 1 січня її тіло знайшли у річці селі Демидів Вишгородського району.

Світлина: В’ячеслав Аброськін.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.01.2018 14:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.