В центре внимания:

Підтверджено назву отрути, застосованої у Солсбері

Підтверджено назву отрути, застосованої у Солсбері

Очільник британської військової науково-технологічної лабораторії «Портон-Даун» Гарі Ейткенхед у вівторок, 3 квітня, розповів журналістам телеканалу Sky News про результати досліджень речовини, якою були отруєні подвійний агент Сергій Скрипаль та його донька Юлія.

За висновками хіміків, застосована у Солсбері речовина однозначно ідентифікована як нервово-паралітична військова отрута «Новичок». Зрозуміло, що усіх цікавить країна, де її було виготовлено. Однак на це запитання експерти не відповіли. За словами Гарі Ейткенхеда, визначення походження отруйної речовини «не входило у завдання лабораторії». Тут недостатньо лише хімічного аналізу. Необхідні й інші дані, в тому числі й отримані від розвідки. Однак, не може бути сумнівів, що виготовлення цієї отрути потребує використання надзвичайно складних методів, які доступні тільки на державному рівні.

Працівники лабораторії надали всю наукову інформацію уряду, який зможе прийти до певних висновків, використовуючи інші джерела. У середу, 4 квітня, справі Скрипалів присвятять спеціальне засідання Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яке відбудеться у Гаазі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.04.2018 22:31 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.