В центре внимания:

Під офісом NewsOne правопорушень немає

Під офісом NewsOne правопорушень немає

Такий висновок зробили органи правопорядку у відповідь на заяву телеканалу NewsOne, яка надійшла напередодні. Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ (МВС) України у понеділок, 4 грудня повідомив, що поліцейські продовжують перебувати на місці подій, однак підстав для втручання не бачать.

Нагадаємо, що 3 грудня невідомі у камуфляжі і балаклавах заблокували офіс NewsOne мішками з піском та колючим дротом. Вони заявили про свою незгоду з «політикою каналу» та вимагають вибачень від його власника, народного депутата Євгена Мураєва, який назвав Революцію гідності «державним переворотом влади».

Тим часом самого власника міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 4 грудня назвав у мережі Twitter «мерзотником і провокатором», але при цьому закликав активістів розблокували телеканал. Того ж дня прокоментував подію і Президент України Петро Порошенко. На своїй facebook-сторінці він написав: «Будь-який тиск на засоби масової інформації, а тим більше їх блокування – неприпустимі». Однак одразу додав: «Так само неприпустимими є спроби виправдовувати дії країни-агресора проти України, підігрування російській пропаганді, в тому числі і в таких питаннях, як оцінка Революції гідності».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.12.2017 15:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.