В центре внимания:

Під Стебником припинили розмивання річкою карстової породи

Про це повідомила прес-служба Дрогобицької райдержадміністрації.

Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС після прокладення труби на місці карстового провалля в руслі річки Вишниця було також здійснено тампонування утвореного провалля інертним матеріалом (засипання глиною) та проведено руслоочисні роботи для швидшого проходження води. Роботи для недопущення потрапляння води у шахти проводили працівники управління водного господарства. Станом на 17 листопада заплановані роботи завершені. Потрапляння річки під землю зупинене.

Стан проведення робіт 17 листопада проінспектували фахівці сектору цивільного захисту райдержадміністрації та управління водного господарства. Висновки обстеження подані до облдержадміністрації.

Нагадаємо, на початку листопада русло Вишниці змінили аби запобігти ймовірним проваллям і потраплянню води у карстові пустоти та підмивання ґрунту.

Ці роботи провели після виникнення карстового провалу породи і землетрусу, що стався у ніч на 30 вересня, між Стебником і селом Модричами Дрогобицького району. Внаслідок цього утворилось велике провалля. Причиною його виникнення є невиконання заходів консервації рудника № 2 ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал", що спричинило руйнування ціликів.

Детальніше про ситуацію що склалась внаслідок провалу йдеться у публікації Варіантів "Провалля під Стебником".

Фото Дрогобицької РДА.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.11.2017 14:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.