В центре внимания:

Пільговикам виплачуватимуть компенсацію за проїзд у громадському транспорті

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Сьогодні на засіданні уряд затвердив порядок монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Зокрема, передбачається надання замість пільг компенсацію, розмір якої щорічно буде визначатись обласними адміністраціями на відповідний рік, а також визначаються основи надання компенсації окремим категоріям громадян, які мають право на пільговий проїзд.

"Монетизація усуває несправедливість нерівномірного доступу до вказаної пільги, а пільговики отримують можливість витратити гроші на свій розсуд та надає можливість органам місцевого самоврядування надавати пільги окремим категоріям громадян з оплати проїзду у готівковій формі", – йдеться у повідомленні.

Монетизація поширюється на потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, ліквідаторів, дітей потерпілих від Чорнобильської катастрофи у віці від шести років, учасників бойових дій, осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни, дітей з багатодітних сімей.

"Щомісячні виплати особам, які отримують пенсії та державні соціальні допомоги, будуть виплачуватися шляхом перерахування коштів на поточні рахунки. Особам, які не отримують пенсії та соціальні допомоги, – на їх особистий рахунок у банку", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Львівщині планували запровадити монетизацію пільгових перевезень у ІІ кварталі 2017 року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.03.2018 15:30 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.