В центре внимания:

Радикали просять поліцію розібратись в конфлікті у Бродівському педколеджі

Радикали просять поліцію розібратись в конфлікті у Бродівському педколеджі

Йдеться про анонімну заяву студентів коледжу про факти корупції з боку керівництва, яка була скерована на ім’я голови Бродівської РДА та в НАБУ, а також була розглянута на засіданні комісії з питань освіти Львівської облради.

«Це до певної міри прецедент, коли голова РДА реагує на анонімне звернення і надає їй публічності. Проте, в будь-якому випадку, сам факт появи нехай і анонімної заяви студентів є сигналом про те, що атмосфера в коледжі не сприяє відкритості і гласності», – прокоментував Микола Іщук.

Політик вважає, що сьогодні рано називати винних, а потрібно розібратись у ситуації і виправити помилки.

«Якщо будуть доведені факти корупції, а для цього потрібно, щоб студенти про них заявили відкрито, то лише тоді можна висунути підозру тим, хто вчинив такі протизаконні дії. Якщо ж студенти стали знаряддям маніпуляції в руках інших непорядних людей, то необхідно встановити, хто вони і покарати», – вважає Іщук.

Микола Іщук наголосив, що Радикальна партія сьогодні налагоджує активну роботу з молоддю, створює свої осередки у вищих навчальних закладах, адже не можна допустити відтік майбутніх кадрів за кордон, вони повинні навчатись і працювати в Україні.

«Уряд і парламент приймає відповідні рішення, скеровані на підтримку молоді, а на місцях керівні кадри противляться змінам, думають старими форматами, втратили відчуття часу. Це неприпустимо. Саме тому радикали Львівщині беруть ситуацію у Бродівьскому педколіджі під контроль і докладуть усі зусилля для того, щоб ситуація в цьому навчальному закладі нормалізувалась», – додав політик.

Нагадаємо, вчора на комісії Львівської обласної ради депутати розглянули анонімний лист студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича щодо корупції в їх навчальному закладі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.04.2018 3:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.