В центре внимания:

Російська влада приховує втрати у Сирії

Російська влада приховує втрати у Сирії

Ця тема стала 2 серпня однією з найбільш популярних в електронних ЗМІ. А почалося все з того, що агенція Reuters аналітичним шляхом і з використанням додаткових джерел інформації прийшла до висновку, що Міністерство оборони Росії у рази применшує число загиблих на сирійських фронтах російських військовослужбовців.

За офіційними даними впродовж 2017 року непоправні втрати у Сирії становлять 10 осіб. А Reuters наголошує, що число загиблих російських військових в Сирії лише за першу половину 2017 року перевершує втрати за попередні 15 місяців операції. З початку року у Сирії загинуло щонайменше 40 росіян. Про це вдалося дізнатися від рідних та близьких покійних на умовах анонімності. Чітко вказано також, що за останні сім місяців у Сирії загинули 17 військових та 21 приватний військовий фахівець.

Цього ж дня речник президента Росії Дмитро Пєсков зазначив, що коли у Сирії є російські громадяни у статусі добровольців, то це не має жодного стосунку до Міноборони. Демагогічне твердження! Добровольці ж не перестають бути росіянами. Отож повинні враховуватися у загальній статистиці втрат.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.08.2017 23:16 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.