В центре внимания:

Російська «фабрика тролів» з середини

Російська «фабрика тролів» з середини

Дещо про методику її роботи розповіла 27 жовтня агенція «Укрінформ» з посиланням на інтерв’ю телеканалу «Дождь» колишнього працівника американського відділу цієї пропагандистської структури у Петербурзі Алана Баскаєва.

Йому платили 50 тисяч рублів на місяць ($ 860). Для Росії це немалі гроші. Однак молодий чоловік ставився до роботи іронічно й особливо не напружувався. За це, врешті, й звільнили – замість писати нові тексти, здебільшого обмежувався перепостами.

Як твердить Ален, усі інші «тролі», особливо з іноземного відділу, теж несерйозно ставилися до роботи. Тим паче, що у показово суворому режимі було чимало кумедних упущень. Начебто моніторять усі комп’ютери, стоять камери, але виникав сумнів, що стеження реально ведеться. Бо працівники неодноразово слухали гімн ІДІЛ і вітали один одного словами «Слава Україні – героям слава!», але на це не було жодного реагування.

Що стосується робочих моментів, то Алан Баскаєв мусив перевтілюватися у різноманітних американських персонажів з різних місцевостей та соціальних прошарків і писати начебто від їх імені. Він також додав, що робота іноземного відділу не відзначалася високою якістю. Особливо це стосувалося відеофейків. Наприклад, поширили ролик, де чорношкірий чоловік у формі, схожій на амуніцію американського солдата, стріляє у Коран. А в однострої є елементи, які видають підробку.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.10.2017 0:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2017 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.