В центре внимания:

Російський «Сбербанк» не визнає анексії Криму

Російський «Сбербанк» не визнає анексії Криму

Про це пишуть у середу, 25 жовтня, інтернет-видання України, посилаючись на слова кандидата у президенти Росії Ксенії Собчак. Як відомо, напередодні вона заявила: «З точки зору міжнародного права Крим український. Крапка».

Це, як і деякі інші вислови Ксенії Собак не сподобалися скандально відомій Наталії Поклонській. Після анексії Криму вона взялася служити окупаційній владі, ставши так званим «прокурором Республіки Крим». Згодом її пересадили звідти у крісло депутата Держдуми Росії. От вона взяла й необережно бовкнула – «невже комусь ще невідомо, що Крим і Севастополь – це Росія». Не подумала що встряє у дискусію з досвідченою тележурналісткою, яка завжди знайде, що відповісти.

Отож, Ксенія Собчак жорстко, із сарказмом відрубала, що світовій громадськості це не відомо. І додала: «Входження Криму до Росії не визнала буквально жодна світова держава, навіть Білорусь. Та що там світова держава: навіть «Сбербанк» Росії не визнає Крим частиною Росії. Чи ви бачите в Євпаторії, Ялті, Керчі або Сімферополі хоч одне його відділення?».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.10.2017 22:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.