В центре внимания:

Російським військам у Сирії сказано: «На вихід!»

Російським військам у Сирії сказано: «На вихід!»

Зробив це 11 грудня президент і головнокомандувач збройними силами Росії Володимир Путін. Цього дня він здійснив неоголошений візит на сирійську авіабазу Хмеймім і виступив з промовою перед російськими військовослужбовцями. А у ній заявив: «Міністру оборони, начальнику Генштабу наказую: розпочати виведення російського угруповання військ у пункти їх постійної дислокації».

Наприкінці листопада Володимир Путін під час зустрічі з сирійським президентом Башаром Асадом у Сочі повідомив про швидке закінчення військової операції в Сирії, яка почалася 30 вересня 2015 року. Про плани президента Росії виступити у Хмейміме 11 грудня завчасно не повідомляли. На території авіабази його зустріли міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу і президент Сирії Башар Асад. На цей сам день заплановані візити Володимира Путіна у Єгипет і Туреччину.

Якщо російські війська справді будуть виведені з Сирії, то сфера збройного втручання Москви у внутрішні справи суверенних держав почне обмежуватися лише Україною.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.12.2017 16:09 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.