В центре внимания:

Російських злочинців – на лаву у Гаазі!

Російських злочинців – на лаву у Гаазі!

Сайт «Радіо Свобода» 15 серпня повідомив, що Головна військова прокуратура України передала до офісу Міжнародного кримінального суду матеріали розслідування воєнних злочинів, вчинених російськими військовими під Іловайськом у серпні 2014 року.

Загалом відтоді за підсумками розслідування агресивної (гібридної) війни Російської Федерації проти України до кримінальної відповідальності притягнуто 89 осіб, у тому числі 43 російських громадянина. Про підозру у посяганні на територіальну цілісність України, веденні агресивної війни та порушенні законів і звичаїв війни у поєднанні з умисним убивством повідомлено заступника начальника генерального штабу збройних сил Росії Миколі Богдановському.

Заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос, розповідаючи у мережі Facebook про підсумки цього копіткого розслідування, написав: «Ми зробили і далі робитимемо все, щоб російська розстрільна команда і ті, хто віддав наказ на військовий злочин, сиділи на лаві суду в Гаазі. Це буде. Рано чи пізно».

Нагадаємо, що кремлівські правителі всіляко заперечують усі факти присутності російських військ на Донбасі, цинічно заявляючи, що там можуть бути лише «добровольці».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

15.08.2017 14:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.