В центре внимания:

Російські хакери наслідили в Україні

Російські хакери наслідили в Україні

Про це з високим ступенем ймовірності твердять фахівці Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США. Вони вважають, що за атакою вірусу Petya.A, що торік у червні завдав багато шкоди в Україні, стоять хакери міністерства оборони Російської Федерації.

У суботу, 13 січня, сайт «Радіо Свобода» розповідає, що джерелом інформації стали секретні доповіді ЦРУ, доступ до яких отримала американська газета Washington Post. Вона повідомила, що американська розвідка дійшла до цього висновку ще у листопаді. Офіційні представники ЦРУ відмовилися коментувати цю інформацію. А отже – не спростовували її. Зазначимо, що Служба безпеки України (СБУ) свого часу теж прийшла до висновку про російське походження вірусу.

Кібератака вірусу, який спершу був названий Petya.A (пізніше – NotPetya), сталася 27 червня 2017 року. Тоді постраждали аеропорт «Бориспіль», «Укрпошта», «Укртелеком», низка банківських структур і навіть комп’ютерна система уряду України та міністерства інфраструктури. Повідомлялося також про зараження комп’ютерів у кількох інших країнах.

Світлина з сайту «Радіо Свобода».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.01.2018 14:28 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.