В центре внимания:

«Русскій мір» і виклики глобальній безпеці

«Русскій мір» і виклики глобальній безпеці

16 лютого перед відкриттям Мюнхенської безпекової конференції її голова Вольфганг Ішингер наголосив, що конфлікт на Сході України є однією із найбільших загроз для міжнародної безпеки. Насамперед через те, що досі нема визначеної моделі поведінки Заходу щодо Росії.

«Пригадайте Донбас, Крим – Україну. Люди продовжують гинути щодня у цьому конфлікті», – сказав Вольфганг Ішингер. Він також відзначив загрозу для країн НАТО, яку становить конфлікт на Близькому Сході й наголосив, що ці два питання стануть одними з ключових в обговоренні на конференції у Мюнхені.

Цього ж дня на 54-ій Мюнхенській безпековій конференції виступив Президент України Петро Порошенко. Він назвав цей представницький форум доброю платформою для обговорення та дискусії щодо численних викликів глобальній безпеці, аналізу їхніх джерел та наслідків, а також пошуку можливих відповідей. Одним з таких викликів, безперечно, є так званий «русскій мір», який, за висловом Петра Порошенка, «перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.02.2018 22:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.